Szkoła Podstawowa Nr 8 w Kaliszu
im. Bohaterów Westerplatte
Zielona szkoła w Giewartowie
10 kwietnia grupa uczniów z klas siódmych wróciła z trzydniowej Zielonej Szkoły zorganizowanej przez Ośrodek Aktywnego Wypoczynku SUN-SPORT w Kaliszu.
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS I-III ŚWIETLIC SZKOLNYCH MIASTA KALISZA "PSY, PIESKI, PSIAKI"
21 marca 2024 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "PSY, PIESKI, PSIAKI" organizowanego dla dzieci uczęszczających do świetlic kaliskich szkół podstawowych.
ŻYCZENIA WIELKANOCNE
„Ozdoba Wielkanocna”
Drodzy Uczniowie klas IV – VIII Mamy przyjemność ogłosić, że 22 marca 2024 r. odbyło się w naszej szkole wręczenie nagród zwycięzcom szkolnego konkursu plastycznego „Ozdoba Wielkanocna”.
Konkurs ,,Ozdoby Wielkanocne”
21 marca 2024 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu ,,Ozdoby Wielkanocne” dla klas I -III.
Konkurs „BEZPIECZNY INTERNET”
Podsumowanie szkolnego konkursu „BEZPIECZNY INTERNET” skierowanego do uczniów klas I-III oraz IV - VIII odbyło się w marcu
"Razem gramy i pracujemy"
W dniu 18 marca w klasie 2a odbyły się warsztaty integracyjne.
Procedury dotyczące Standardów Ochrony Małoletnich
Zapraszamy do zapoznania się z procedurami dotyczącymi Standardów Ochrony Małoletnich.
II etap VII Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników
14 marca odbył się półfinał VII Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników.
Warsztaty pieczenia pizzy
W celu poszerzenia wiedzy z różnych dziedzin życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego, w dniu 12.03.2024r. klasa 4 C pod opieką nauczycieli Małgorzaty Kościelak i Stanisława Juszczaka była na warsztatach pieczenia pizzy w Da Grasso.
"Z ortografią za pan brat"
11 marca w Szkole Podstawowej nr 10 odbył się XXVII Kaliski Turniej Językowy "Rebusik".
,,Randka w ciemno z książką’’
8 marca w bibliotece szkolnej odbyła się akcja czytelnicza pod hasłem „Randka w ciemno z książką”.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 im. Bohaterów Westerplatte,
ul. Serbinowska 22a, 62-800 Kalisz, tel. 62 764 68 93, kom. 451 563 178, e-mail: sp8@um.kalisz.pl